Szybki kontakt

  • Adres:
    Denon Dental Sp. z o.o.
    ul. Łubna 56
    05-532 Łubna

    Firma czynna:
    poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00
    sobota i niedziela: nieczynne

  • Denon Dental
    Krajowy Rejestr Sądowy : 0000190409
    REGON: 010226848
    NIP: 123-00-17-269
    Kapitał zakładowy: 200 000 zł
    Numer konta bankowego:
    Bank Millennium S.A.
    95 1160 2202 0000 0000 2812 4826

Kontakt
Przedstawiciele medyczni ds. Implantologii i CAD/CAM

Wybierz województwo z mapy

Małgorzata Gabryel
Małgorzata Gabryel

Dyrektor Wdrażania Technologii Cyfrowych w Stomatologii

Województwo: mazowieckie, Świętokrzyskie

malgorzata.gabryel@dental.pl
+48 513 170 014

Natalia Barnacka
Natalia Barnacka

Przedstawicielka Medyczna ds. Implantologii i Technologii CAD/CAM

Województwo: małopolskie, podkarpackie, Śląskie

natalia.barnacka@dental.pl
+48 883 102 616

Jacek Gutowski
Jacek Gutowski

Przedstawiciel Medyczny ds. Implantologii i Technologii CAD/CAM

Województwo: wielkopolskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie

jacek.gutowski@dental.pl
+48 885 853 760

Łukasz Waśkowicz
Łukasz Waśkowicz

Przedstawiciel Medyczny ds. Implantologii i Technologii CAD/CAM

Województwo: podlaskie, lubelskie, Łódzkie, mazowieckie

lukasz.waskowicz@dental.pl
+48 500 212 131

Tomasz Jezierski
Tomasz Jezierski

Przedstawiciel Medyczny ds. Implantologii CAD-CAM

Województwo: pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie

tomasz.jezierski@dental.pl
+48 883 102 180

Dział handlowy
Izabela Pałyska
Izabela Pałyska

Specjalistka ds. Sprzedaży

izabela.palyska@dental.pl
+48 513 144 996
+48 22 717 58 71

Aneta Pawłowska
Aneta Pawłowska

Specjalistka ds. Sprzedaży

aneta.pawlowska@dental.pl
+48 ‭883 102 400‬
+48 22 717 58 92

Robert Baumgart
Robert Baumgart

Specjalista ds. Sprzedaży

robert.baumgart@dental.pl
+48 883 102 211
+48 22 717 58 83

Zarząd
Wiesław Królikowski
Wiesław Królikowski

Prezes Zarządu

wieslaw.krolikowski@dental.pl
+48 602 252 079
+48 22 717 58 74

Halina Królikowska
Halina Królikowska

Wiceprezes Zarządu

halina.krolikowska@dental.pl
+48 501 748 446
+48 717 58 77

Wojciech Królikowski
Wojciech Królikowski

Wiceprezes Zarządu

wojciech.krolikowski@dental.pl
+48 501 748 430
+48 717 58 76

Księgowość i administarcja
Sylwia Wieczorek
Sylwia Wieczorek

Kierownik ds. Administracji

sylwia.wieczorek@dental.pl
+48 513 170 010
+48 22 717 58 70

Iwona Ciarka
Iwona Ciarka

Główna Księgowa

iwona.ciarka@dental.pl
22 717 58 87

Wsparcie CAD/CAM
Michał Dudkowski
Michał Dudkowski

Dyrektor Działu CAD/CAM

michal.dudkowski@dental.pl
+48 792 111 454

Artur Winiarski
Artur Winiarski

Specjalista ds. CAD/CAM

artur.winiarski@dental.pl
+48 883 102 992

Adam Derkacz
Adam Derkacz

Specjalista ds. CAD/CAM

adam.derkacz@dental.pl
+48 883 102 466

Igor Wesołowski
Igor Wesołowski

Specjalista ds. CAD/CAM oraz techniki termoformowania

igor.wesolowski@dental.pl
+48 510 134 928

Eugeniusz Gielara
Eugeniusz Gielara

Specjalista ds. CAD/CAM

eugeniusz.gielara@dental.pl
+48 883 102 044
+48 22 717 58 93

Robert Pałyska
Robert Pałyska

Koordynator Działu CAD/CAM

robert.palyska@dental.pl
+48 513 170 013
+48 22 717 58 89

Marketing
Tomasz Musiał
Tomasz Musiał

Marketing Manager

tomasz.musial@dental.pl
+48 513 170 011
+48 22 717 58 84